SYBL

A Division

St. Francis Association 20 Knoebel's 14

St. Francis - Collin Bowers 5, Alyssa Charriez 5; Knoebel's - Morgan Cole 9.

A Playoffs

K of C 39 Pristine Flooring 18

K of C - Matthew Ziv 19, Colin Krankowski 6, Maura Fiamoncini 5; Pristine - Abigail Aurand 7, Malachi Aurand 5.

Olcese Pharmacy 42 Brewser's Grille 40

Olcese - Jayman Lichty 15, Lenny Kreski 9, Myles Munson 8; Brewser's - Matt Knowles 6, Kaia Bonshock 6, Kamilyah Nazih 5, Mary Komara 5.

K of C 34 Pristine Flooring 33

K of C - Matt Ziv 10, Maura Fiamoncini 9, Colin Bowers 5; Pristine - Malachi Aurand 9, Jonathan Saleski 9, Marissa Erdman 6.

Brewser's Grille 45 Olcese Pharmacy 41

Brewser's - Collin Hoover 12, Logan Stine 11, Selina Albert 8; Olcese - Lenny Kreski 19, Jayman Lichty 10, Maxwell Kelly 5.

B Division

Kodack 21, James Pizza 19

Kodack - Mark Wetzel 6, Bailey Wheary 4, Jeremy Erb 4; James - Joey Masser 8, Jonathan Washuta 6.

Kodack 29, Tar Heels 23

Kodack - Bailey Wheary 13, Mark Wetzel 8, Matthew Bellis 4; Tar Heels - Tyler Marcinek 14, Mara Hashuga 5.

C Division

GZC 32, Arctic Igloo 2

GZC - Grace Nazih 10, Hayden Foor 6, Noah Orner 4; Arctic Igloo - Dreyton Wilk 2.

Cobras 20 Varano's Insurance 13

Cobras - Hayden Kramer 10, Collin Bozza 10; Varano's - Tia Bressi 4, Gavin Wetzel 4.

D Division

Long's Embroidery 16 Lichty's Lakers 4

Long's - Korbin Kramer 9, Tyriq Stoud 4, Trinity Stoud 2; Lichty's - Delilah Nazih 3, Case Lichty 1.

Taj Mahair 12, Foulds 11

Taj Mahair - R. Erb 7; Foulds - J. Brown 6, E. Speiles 2.

Phoenix 10, K of C 5

Phoenix - Ethan Rush 5, Max Natalie 3, Jacob Hoy 1, Presley Reiner 1, Ryan Hauer 1; K of C - Carter Madden 4, Landon Koch 1.

CYO

B Division

St, Joseph's 35 Mt. Carmel Catholic 19

St, Joseph's - Kozick 12, Holcombe 8, Cush 7; MCC - Reisinger 8, Balichick 5, Harvey 2.

MCC 40 Our Lady of Hope 21

MCC - Reisinger 24, Evert 8; OLOH - P. Long 8, Timko 8.

Mount Carmel Catholic 30 Mother Cabrini 17

Mt. Carmel Catholic - de Manicor 10, Czeponis 8, Coleman 8, Gownley 4; Mother Cabrini - Nguyen 7, Candelora 6.

C Division

Mt. Carmel Catholic 10 St. Columba 7

Mt. Carmel Catholic - Shinko 3, Czeponis 2, Odorizzi 2, Troutman 2; St. Columba - Seamons 7.

Mount Carmel Catholic 16 Mother Cabrini 4

Mt. Carmel Catholic - Czeponis 6, Troutman 4, Fletcher 2, Timmons 2, Shimko 2; Mother Cabrini - Metrocavage 2, Munson 2

Shamokin 7th grade

Shamokin 41 Mount Carmel 25

Shamokin - Collin Hoover 17, Miles Munson 11, Aaron Pancher 6.

Shamokin 38 Central Columbia 16

Shamokin - Collin Hoover 16, Cameron Scandle 8, Miles Munson 8.

Shamokin 9th grade

Shamokin 56 Central Columbia 54

Shamokin - Jordan Fobia 11, Jake Donahue 10, Jayman Lichty 9.